Протоколы заседаний Президиума ФДСУ

Рупор руководства ФДСУ

Модератор: Raven

Відповісти
Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Протоколы заседаний Президиума ФДСУ

Повідомлення Президиум ФДС » Чет березня 17, 2016 3:20 pm

ПРОТОКОЛ №28-01.2016
28.01.2016 м.Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Присутні члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, Є. Бублик, П. Якимчук
Члени Ревізійної комісії: Ю. Бурлаченко
Голова – Марчук В.
Секретар засідання – Бублик Є.
Представник спортивної секції – Лисенко Є.

Порядок денний:
1. Визначення розміру членських внесків на 2016 рік.
2. Стан справ з офіційним визнанням дельтапланерного спорту в Україні.
3. Окремі питання підготовки до ЧУ-2016 та ЧЄ-2016.
4. Питання про укладення угоди про співробітництво між ФДСУ і ФАСУ.

1. Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., Марчука В., Бублика Є., Якимчука П. щодо питання про визначення розмірів членських внесків у ФДСУ у 2016 р.
Вирішили: встановити розмір членських внесків на 2016 рік для учльотів, студентів та нелітаючих членів ФДСУ – 150 грн; для фріфлаєрів – 300 грн; для спортсменів – 500 грн.

2. Слухали: Буралченко Ю. про стан справ з офіційним визнанням дельтапла-нерного спорту в Україні.
Вирішили: Доручити Бурлаченко Ю. контролювати прийняття у Міністерстві та, за необхідності, доопрацювання Національних правил проведення дель-тапланерних змагань.

3. Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., щодо ряду питань підготовки збірної до ЧЄ-2016 та організації проведення ЧУ-2016.
Вирішили: доручити Бублику Є. вивчити процедуру актуалізації бази даних ліцензій вітчизняних спортсменів та направити запит у ФАІ для надання ЧУ-2016 статусу 2-ї категорії ФАІ.

4. Слухали: Марчука В. про доцільність укладення угоди про співробітництво між ФДСУ і ФАСУ.
Вирішили: Уповноважити Марчука В. укласти угоду про співробітництво між ФДСУ і ФАСУ.

Президент ВФДСУ Марчук В.І.

Секретар засідання Бублик Є.О.

Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Re: Протоколы заседаний Президиума ФДСУ

Повідомлення Президиум ФДС » Чет березня 17, 2016 3:22 pm

ПРОТОКОЛ №16-02.2016
16.02.2016 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Присутні члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, Є. Бублик, А. Червоненко
Члени Ревізійної комісії: Ю. Бурлаченко
Голова – Марчук В.
Секретар засідання – Бублик Є.

Порядок денний:

1. Обговорення можливостей виплати внеску FAI;
2. Порядок та можливості виплати внеску в ФАСУ;
3. Актуалізація питань з приводу організації та проведення Чемпіонату України 2016 р.;
4. Стан справ із можливістю проведення «Кубку завзятих».

1. Слухали: Козло Я., Марчука В., Бублика Є., Червоненко А. Бурлаченко Ю. щодо можливості сплати членських внесків у ВФДСУ у 2016 р.
Вирішили: в найближчий час визначитись із шляхами надходження фінансів для вчасної сплати внеску.

2. Слухали: Козло Я., Марчука В, Бублика Є. щодо питань перспективи збору членських внесків у ВФДСУ у 2016 р.
Вирішили: Доручили інтенсифікувати збір внесків та відшукання спонсорських каналів фінансування для вчасної оплати внеску FAI від ВФДСУ.

3. Слухали: Марчука В., Бурлаченко Ю. Козло Я., Червоненко А. про стан справ з реєстрацією змагань 2016 р. в міністерстві молоді та спорту.
Вирішили: Не інтенсифікувати процес реєстрації змагань 2016 року в міністерстві молоді та спорту через наявний брак часу до кінцевого терміну реєстрації.

4. Слухали: Марчука В., Бурлаченко Ю. Козло Я., Червоненко А. про необхідність розподілення напрямків прикладання зусиль у проведенні Чемпіонату України 2016 р.
Вирішили: Розподілили сектори відповідальності за виконання робіт з підготовки проведення Чемпіонату України 2016 р.

5. Слухали: Марчука В. про стан справ з наявністю потенціальних учасників початкових змагань «Кубок завзятих».
Вирішили: Перенести дату проведення змагань, орієнтовно на кінець літа, через брак підготовлених спортсменів-початківців. Провести на початку травня учбово-тренувальних зборів для підвищення льотної майстерності учльотів дельтапланерних клубів.

Президент ВФДСУ Марчук В. І.

Секретар засідання Бублик Є. О.

Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Повідомлення Президиум ФДС » Чет березня 17, 2016 3:23 pm

ПРОТОКОЛ №15-03.2016
15.03.2016 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Члени Ревізійної комісії: Ю. Бурлаченко, В. Єлдінов
Представники спортивної секції – Є. Лисенко

Голова – В. Марчук.
Секретар засідання – Є. Бублик.

Порядок денний:
1. Обговорення Положення проведення Чемпіонату України з дельтапланерного спорту 2016 р.
2. Визначення та розподілення обов’язків по організації та проведенню Чемпіонату України з дельтапланерного спорту 2016 р.
3. Обговорення бюджету ВФДСУ та способів його наповнення.
4. Прийняття Правил проведення спортивних змагань з дельтапланерного спорту в Україні.
5. Обговорення та прийняття Правил впорядкування прав та статусу членства у ВФДСУ.

1. Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., Марчука В., Бублика Є., Червоненко А., Єлдінова В., Лисенко Є. щодо питання розмір стартових внесків учасниками Чемпіонату України з дельтапланерного спорту 2016 р.

Вирішили: встановити розмір стартових внесків для членів ВФДСУ – 1000 грн; для усіх інших пілотів – 1500 грн.

Слухали: Пропозицію Червоненко А. – строк термін строку сплати стартового внеску та ввести пеню за перевищення строку.
Вирішили: пропозицію відхилити.

Слухали: пропозицію Бурлаченко Ю. про перенесення у проекті Положення змагань складу п.8.3 у п. 5.1.
Вирішили: пропозицію прийняти.

Слухали: пропозицію Козло Я. про виключення у проекті Положення змагань пунктів про джерела фінансування.
Вирішили: пропозицію прийняти.

Вирішили: доопрацювати проект Положення проведення Чемпіонату Украї-ни з дельтапланерного спорту 2016 р. з урахуванням пропозицій та викласти його на громадське обговорення не пізніше, ніж у тижневий строк.

2. Слухали: Червоненко А. про вартість одного з варіантів забезпечення санітарно-гігієнічних умов проведення змагань.
Вирішили: Не купувати біотуалети та не орендувати їх через нестачу коштів.

Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., Марчук В., Лисенко Є. про розподілення задач, посад та обов’язків у проведенні Чемпіонату України з дельтаплане-рного спорту 2016 р.
Вирішили: Доручити Марчуку В. агітацію та збір стартової команди, підбір та попередні переговори з кандидатам на посаду Керівник польотів змагань.
Вирішили: назначити Головним суддею змагань Лисенко Є. та доручити йому організацію онлайн-реєстрації учасників.
Вирішили: назначити координатором змагань Козло Я.
Вирішили: доручити питання забезпечення підготовки карт, таск-бордів та виробництво футболок з символікою змагань доручити Матвєєву О.
Вирішили: доручити придбання комплектів винагород та бланків грамот переможців Бублику Є.

3. Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., Бублика Є. щодо стану бюджету ВФСУ та пошуку шляхів сплати внеску FAI до ФАСУ.

Козло Я. вніс пропозицію запропонувати керівництву фірми «АЕРОС» стати спонсорами ВФДСУ, а за це зарахувати всіх пілотів «АЕРОС» до складу ВФДСУ з правами пілотів-спортсменів.

Вирішили: підтримати пропозицію Козло Я. Доручити Марчуку В. та Козло Я. провести переговори із керівництвом «АЕРОС» під час проведення зустрічі з піонерами дельтапланеризму, які організували чи брали участь у першому Всесоюзному зльоті дельтапланеристів.

4. Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., Марчука В., Бублика Є., Червоненко А., Єлдінова В., Лисенко Є. про необхідність прийняття Правил проведення спортивних змагань з дельтапланерного спорту в Україні.
Козло Я. вніс пропозиції корекції у п. 3.3.1, 3.4.5 проекту Правил.
Вирішили: Прийняти внести запропоновані корекції. Надати відредаговану версію Правил проведення спортивних змагань з дельтапланерного спорту в Україні на затвердження у Президію ВФДСУ.

Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Повідомлення Президиум ФДС » Вів лютого 28, 2017 2:06 pm

ПРОТОКОЛ №01-04.2016
01.04.2016 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Члени Ревізійної комісії: Ю. Бурлаченко, В. Єлдінов
Представники спортивної секції – Є. Лисенко

Голова – В. Марчук.

Порядок денний:
1. Затвердження Положення змагань Заочний Кубок України (ЗКУ) 2016р.
2. Затвердження Положення змагань «Кубок скаженого собаки» (КСС) 2016р.
3. Прийняття Дрозда І. В. у члени ВФДСУ згідно поданої їм заяви.

1. Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., Марчука В., Бублика Є., Червоненко А., Єлдінова В., Лисенко Є. щодо затвердження Положення ЗКУ 2016 р. у за-пропонованій редакції.
Вирішили: прийняти та затвердити Положення ЗКУ 2016 р. у запропонованій редакції.

2. Слухали: Козло Я., Бурлаченко Ю., Бублика Є., Червоненко А., Лисенко Є. щодо обговорення пунктів Положення КСС 2016 р.

Вирішили: прийняти та затвердити редакцію Положення КСС 2016 р. після внесення правок, запропонованих Бурлаченко Ю.

3. Слухали: Козло Я., Марчука В., Бублика Є., Червоненко А., Якімчука П. про прийняття до лав ВФДСУ пілота Дрозд І. В. згідно поданої їм заяви.

Вирішили: Дрозда І. В. прийняти до лав ВФДСУ.

Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Повідомлення Президиум ФДС » Вів лютого 28, 2017 2:06 pm

ПРОТОКОЛ №28-04.2016
28.04.2016 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Присутні члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, Є. Бублик, А. Червоненко, П. Яким-чук.

Голова – В. Марчук.

Порядок денний:
1. Прийняття Бодрого О.О. у члени ВФДСУ на підставі поданої їм заяви.

1. Слухали: Козло Я., Марчука В., Бублика Є., Червоненко А., Якимчука П. про прийняття до лав ВФДСУ пілота Бодрого О.О. згідно поданої їм заяви.

Вирішили: прийняти Бодрого О.О. до лав ВФДСУ.

Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Повідомлення Президиум ФДС » Вів лютого 28, 2017 2:07 pm

ПРОТОКОЛ №01-06.2016
01.06.2016 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Присутні члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, Є. Бублик, А. Червоненко, П. Яким-чук.

Голова – В. Марчук.

Порядок денний:
1. Прийняття Диріва І.Я. у члени ВФДСУ на підставі поданої їм заяви.

1. Слухали: Козло Я., Марчука В., Бублика Є., Червоненко А., Якимчука П. про прийняття до лав ВФДСУ пілота Диріва І.Я. згідно поданої їм заяви.

Вирішили: прийняти Диріва І.Я. до лав ВФДСУ.

Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Повідомлення Президиум ФДС » Вів лютого 28, 2017 2:07 pm

ПРОТОКОЛ №30-09.2016
30.09.2016 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Присутні:
Члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, Є. Бублик, А. Червоненко.
Представник спортивної секції: Ю. Бурлаченко.

Голова засідання – В. Марчук.

Порядок денний:
Прийняття положення про правила розрахунку рейтингу спортсменів-дельтапланеристів у 2017 році (Рейтинг-2017).

Слухали:

Ю. Бурлаченко, Я. Козло, В. Марчука, А. Червоненко про правила розрахунку рейтингових показників спортсменів-дельтапланеристів у 2017 році.

Вирішили:

1. Запропоновані Спортивною Секцією зміни в положення про правила розра-хунку рейтингу у 2017 році дообговорити на форумі і прийняти не пізніше 20 грудня 2016 року. У випадку відсутності консенсусу по змінах, Положення буде автоматично продовжене в діючій редакції.
2. Початок льотного сезону 2017 року перенести на 21 грудня 2016 року.

Президент ВФДСУ В. Марчук

Секретар засідання Є. Бублик

Президиум ФДС
3 разряд ;-)

Повідомлення Президиум ФДС » Вів лютого 28, 2017 2:08 pm

ПРОТОКОЛ №14-12.2016
14.12.2016 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Присутні:
Члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, Є. Бублик, А. Червоненко.
Представники спортивної секції: Ю. Бурлаченко, Є. Лисенко.
Представник Ревізійної комісії: В. Єлдінов.

Голова засідання – В. Марчук.

Порядок денний:
1. Прийняття положення про порядок розрахунку рейтингу спортсменів-дельтапланеристів у 2017 році (Рейтинг-2017).
2. Прийняття положення про порядок формування національної збірної коман-ди України з дельтапланерного спорту.
Слухали:
Є. Лисенко, Я. Козло, А. Червоненко, Ю. Бурлаченко, В. Єлдінов про змі-ни та доповнення у порядку розрахунку рейтингових показників спорт-сменів-дельтапланеристів у 2017 році.
Вирішили:
Прийняти положення про порядок розрахунку рейтингу спортсменів-дельтапланеристів у 2017 році (Рейтинг-2017) з урахуванням запропоно-ваних виправлень та доповнень.

Результати голосування:
«За»: троє;
«Проти»: жоден;
«Утримався»: один.
Слухали:
Я. Козло, А. Червоненко, Є. Лисенко про порядок формування націона-льної збірної команди України з дельтапланерного спорту.
Вирішили:
Прийняти положення про порядок формування національної збірної ко-манди України з дельтапланерного спорту.

Результати голосування: Одноголосно «За».

Президент ВФДСУ В. Марчук

Секретар засідання Є. Бублик

-tyt--
МСМК ;-)))
Контактна інформація:

Повідомлення -tyt-- » П'ят травня 19, 2017 12:50 pm

ПРОТОКОЛ №15-05.2017
15.05.2017 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Присутні члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, І. Тарасюк, Р. Азьомов, В. Ткаченко

Голова – В. Марчук.
Секретар засідання – В. Ткаченко

Порядок денний:
Прийняття Данильченко К. А. у члени ВФДСУ на підставі поданої їм заяви.

Слухали: В. Марчука про прийняття до лав ВФДСУ пілота Данильченко К. А. згідно поданої їм заяви.

Вирішили: прийняти Данильченко К. А. до лав ВФДСУ.

Секретар засідання Ткаченко В. В.

Frantsyz
3 разряд ;-)

Повідомлення Frantsyz » Нед березня 04, 2018 7:14 pm

ПРОТОКОЛ №25-02.2018
25.02.2018 м. Київ
Засідання Президії ВФДСУ

Присутні члени Президії: В. Марчук, Я. Козло, Р. Аземов, І. Тарасюк, В. Ткаченко.
Член Ревізійної комісії: Є. Бублик.

Голова – В. Марчук.
Секретар засідання – В. Ткаченко.

Порядок денний:
1. Список збірної України на 2018 р.
2. Обговорення бюджету ВФДСУ на 2018р. та способів його наповнення.
3. Визначення кваліфікації пілотів ВФДСУ.(Додаток 1)
4. Положення про громадську кваліфікаційну комісію ВФДСУ (Додаток 2)
5. Статуси членів ВФДСУ (актив чи пасив).
6. Регістрація нового статуту ВФДСУ.

1. Слухали: Я. Козло, Р. Аземов, І. Тарасюк, В. Марчук , щодо затвердження списку пілотів збірної України на 2018 р.

Вирішили: Затвердити список пілотів, згідно положення про збірну , що складається з таких членів ВФДСУ.:
1. Бондарчук
2. Лисенко
3. Темник
4. Бублик
5. Бурлаченко
6. Мороз
7. Козло Я. (резерв)
8. Матвєєв О. (резерв)

2. Слухали: Я. Козло, Р. Аземов, В. Ткаченко, І. Тарасюк, В. Марчук, щодо cтану бюджету ВФСУ та способів його наповнення, a також пошуку шляхів сплати внеску FAI до ФАСУ.

Я. Козло, вніс пропозицію підвищити членські внески для пілотів-спортсменів, пілотів-фрифлаерів і учльотів.

Вирішили: підтримати пропозицію Я. Козло. І постановили розмір членских внесків для членів ВФДСУ у розмірі:
- 700 грн для пілотів-спортсменів.
- 400 грн для пілотів-фрифлаерів.
- 200 грн для пілотів-учльотів.

3. Слухали: Я. Козло, Р. Аземов, І. Тарасюк, В. Ткаченко, Є. Бублик щодо необхідності об’єктивного визначення кваліфікації пілотів ВФДСУ. (Додаток 1)

Вирішили: підтримати пропозицію Я. Козло. І затвердити нове положення про кваліфікацію пілотів та інструкторів ВФДСУ. (Додаток 1)

4. Слухали: Я. Козло, Р. Аземов, І. Тарасюк, В. Ткаченко, В. Марчук, Є. Бублик про поточне положення справ громадської кваліфікаційної комісії ВФДСУ.

Вирішили: підтримати пропозицію Я. Козло. І затвердити нове положення про громадську кваліфікаційну комісію ВФДСУ. (Додаток 2)

5. Слухали: Я. Козло, Р. Аземов, І. Тарасюк, В. Ткаченко, В. Марчук, Є. Бублик про поточне положення справ щодо статусів членів ВФДСУ.

Вирішили: підтримати пропозицію Я. Козло. І затвердити нове положення щодо статусів членів ВФДСУ. (Додаток 3)

6. Слухали: Я. Козло, Р. Аземов, І. Тарасюк, Ткаченко В., Бублика Є. щодо необхідності обговорення реестрації нового статуту ВФДСУ з юристом ВФДСУ.

Вирішили: виконати регістрацію нового статуту ВФДСУ.

Президент ВФДСУ: Марчук В.І.

Секретар засідання: Ткаченко В.В.
Век живи - век учись!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість